Šventėms ir
renginiams

 

 

 

 

 

 

Džiaugiamės, kad Jūsų šventę galime papuošti šviežiais, skaniais ir sveikais patiekalais, tad kviečiame Jus atrasti savo šventės stebuklą per mūsų unikalų augalinį arba vegetarišką maistą, kurį gaminame iš aukščiausios kokybės ar ekologiškų produktų.

 

 

 

Užsisakykite maisto savo šventei

Mūsų tikslas – paversti jūsų šventę nepakartojamai skania patirtimi, nes „Holigans“ maistas ir saldumynai – tai puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško aukščiausios kokybės ir skonio patiekalų.

Galime pasiūlyti ne tik išskirtinės kokybės maistą, taip pat galime jį pristatyti į jūsų šventės vietą bei padekoruoti, kad kiekviena akimirka būtų išskirtinė.

„Holigans“ – daugiau nei maistas, tai – malonumas mėgautis kiekviena skonio akimirka.

Užsakyti internetu

 

Švęskite mūsų restorane

Mūsų restoranas idealiai tinka šventėms, nes siūlome dvi skirtingas erdves: mažesnę, kuri gali sutalpinti iki 20 asmenų, bei didesnę, kurioje telpa iki 35 svečių. Be to, vasaros metu galite mėgautis mūsų jaukia terasa, puikiai tinkančia įvairioms šventėms.

„Holigans“ garsėja ne tik dėl išskirtinio maisto, bet ir dėl prabangių tortų bei saldumynų, kurie gaminami iš aukščiausios kokybės produktų. Mūsų profesionalios konditerės gali pasiūlyti įvairių dydžių ir formų tortus, taip pat įsiklausyti į visus jūsų pageidavimus dėl tortų dekoro.

Detalesniam aptarimui:

Susisiekite su mumis

+370 640 77277

holigans.smalizaine@gmail.com
Užsakyti internetu

Sužinokite pirmi

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite svarbiausias Holigans žinias bei pasiūlymus tiesiai į savo elektroninį paštą.