[vc_row][vc_column width=”1/4″][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

Holigans (UAB Augana) gerbia kiekvieno lankytojo teisę į privatumą. Lankantis Holigans.lt svetainėje, lankytojo kompiuteryje (įrenginyje) įrašoma informacija (slapukai, angl. „cookies“). Tai reikalinga tam, kad visos svetainės funkcijos veiktų tinkamai. Apsilankymo pradžioje lankytojui pateikiama informacija apie slapukų naudojimą ir paprašoma jo sutikimo. UAB Augana taip pat pasilieka sau teisę analizuoti vartotojų elgesį svetainėje, pirkimus ir kitus veiksmus Google Analytics bei kitų priemonių pagalba. Tai daroma siekiant pateikti vartotojams labiausiai tinkančius pasiūlymus ir padaryti naudojimąsi svetaine dar patogesnį. UAB Augana šios informacijos atskirai nesaugo. Informacija apie Google privatumo politiką pateikiama čia. Registruodamiesi ar atlikdami užsakymą be registracijos ir sutikdami su Naudojimosi taisyklėmis, lankytojai pateikia šiuos duomenis: Pirkėjo ir/arba gavėjo vardas, pavardė, elektroninio pašto adresas, telefono numeris, adresas, sutikimas gauti informaciją. Sistema taip pat gauna kliento IP adresą. Holigans.lt tinklapyje pirkėjai turi galimybę apmokėti užsakymus per išorinių tiekėjų sistemas. Pasirinkus atitinkamą sistemą pirkėjas pateikia savo duomenis tai sistemai ir UAB Augana niekaip papildomai šių duomenų neapdoroja ir nesaugo. Holigans.lt tinklapyje naudojamos apmokėjimo sistemos:

Paysera – informacija apie privatumo politiką pateikiama čia
Duomenų ir atsiskaitymo saugumą garantuoja naudojamas SSL sertifikatas.
UAB Augana neprisiima atsakomybės už netikslius ar klaidingus lankytojų pateiktus duomenis. Kiekvienas lankytojas turi galimybę kreiptis dėl neteisingų duomenų ir UAB Augana įsipareigoja juos ištaisyti. Tai galima padaryti savo paskyroje arba kreiptis nurodytais kontaktais. Kiekvienas lankytojas turi teisę atšaukti bet kokius savo duotus sutikimus. Lankytojų asmens duomenys renkami ir tvarkomi šiems tikslams:

 

 

 

Pateikti duomenys saugojami sistemoje tol, kol klientai naudojasi paslaugomis. Kiekvienas klientas, kreipęsis nurodytais kontaktais turi galimybę gauti išsamią informaciją apie tai, kokius jo asmeninius duomenis tvarko UAB Augana. Kiekvienas klientas turi teisę ištrinti savo paskyrą ir taip pašalinti savo duomenys iš Holigans.lt sistemos. Pirkimo duomenys saugomi mažiausiai 5 metus. UAB Augana turi teisę analizuoti neasmeninius klientų bei pirkimų duomenis statistikos tikslais. UAB Augana įsipareigoja imtis visų priemonių, kad lankytojų ir klientų asmeninė informacija būtų tinkamai apsaugota. UAB Augana įsipareigoja naudoti lankytojų asmeninę informaciją tik šiose taisyklėse nustatytiems tikslams, tačiau pasilieka teisę perduoti lankytojų informaciją trečiosioms šalims tik Lietuvos Respublikos bei Europos Sąjungos įstatymų nustatyta tvarka. Jei kyla abejonių, kad UAB Augana jūsų duomenis tvarko pažeisdami duomenų apsaugos teisės aktų reikalavimus, prašome kreiptis UAB Augana nurodytais kontaktais ir mes dėsime visas pastangas, kad išsklaidytume jūsų abejones ir ištaisytume bet kokias pasitaikiusias klaidas. Šios taisyklės galioja visiems svetainės lankytojams apsilankymo momentu. UAB Augana pasilieka teisę keisti šias taisykles be atskiro išankstinio įspėjimo. Apie taisyklių pakeitimus UAB Augana informuos savo svetainėje, tačiau pirkėjai privalo pasitikrinti taisykles ir jų laikytis kiekvieną kartą darydami užsakymą. Bet kokiais, su Privatumo politika ar Naudojimosi taisyklėmis susijusiais klausimais, prašome kreiptis:

+370 – 640 – 77277

Augana, UAB
Įmonės kodas 306502703
holigans.lt

 

 

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/4″][/vc_column][/vc_row]