Užsakymų tvarka

Užsakyti tortą galima prieš 2-3 darbo dienas, priklausomai nuo to, kokį pasirinksite. Individualų tortą reiktų užsakyti bent prieš 7 dienas. 

Smaližainės vitrina tortais ir saldumynais papildoma kasdien, tad jei šventei torto ar pyrago reikia skubiai – skambinkite mums tel. +370 640 77277, stengsimės Jums pasiūlyti kažką skanaus 🙂

Išsirinkti savo tortą ar saldumynus galite Parduotuvėje arba Smaližainėje, puslapyje “Tortai ir desertai”. Pasirinkę gaminį, nepamirškite pažymėti, kokios sudėties norėsite – vegan, be pridėtinio cukraus, be gliuteno, sojos, kokosų ar įprasto. Nurodykite dieną, kurią norėsite atsiimti tortą. Tortus galima atsiimti Smaližainės darbo valandomis Ūkio kiemo 1, Verkių g. 29, Ogmios mieste. Jums pageidaujant, už papildomą mokestį Vilniuje ir Vilniaus raj. galime ir pristatyti – užsakydami gaminį, pasirinkite “Pristatymas Vilniuje”. Jei turite atskirų pageidavimų dėl papuošimo ar kitų klausimų – įrašykite “Pastabose”. Apmokėti galite per el. bankininkystę mūsų puslapyje arba atsiimdami vietoje grynais ar kortele.

Užsisakymą jums patvirtinsime išsiųsdami patvirtinimo laišką su detalėmis jūsų nurodytu el. paštu. Patvirtinimą turėtumėte gauti per 10-15 min. Jei jo negaunate, patikrinkite „spam“ dėžutę arba susisiekite su mumis telefonu.

Jeigu turite ypatingų pageidavimų arba poreikių – visada galite susisiekti su mūsų konditerėmis telefonu 864077277 arba el. paštu uzsakymai@holigans.lt . Mūsų konditerės ypatingai kūrybiškos ir jos nebijo naujų iššūkių! Laukiame Jūsų 🙂

Bendra infomacija dėl prekių, kainų ir aprašymų

Savo parduotuvėje mes stengiamės pateikti kuo tikslesnį prekės aprašymą bei susijusią informaciją. Priimdamos užsakymus individualiam gaminiui, įskaitant ir originalią puošybą, konditerės stengsis pagaminti maksimaliai artimą pateiktam užsakyme vaizdui ir/ar žodiniam apibūdinimui. Kadangi visi tortai ir dekoravimo elementai gaminami rankomis, gali būti kūrybinių improvizacijų, tačiau padarysime viską, kad užtikrinti vizualinį atitikimą tiek, kiek tai įmanoma dekoruojant rankų darbo elementais, nepažeidžiant skonio ir technologinių reikalavimų.

Atsiimdami, būtinai patikrinkite, ar gaminys atitinka jūsų lūkesčius, bent jau vizualiai 🙂

Rekomenduojame Holigans Smaližainės produktus laikyti vėsiai, ne aukštesnėje nei +6 C laipsnių temperatūroje. Ypač būkite atsargūs, gabendami mūsų saldumynus – stenkitės, kad torto dėžė būtų horizontalioje padėtyje ir stabiliai bei saugiai transportuojama. Šiltuoju metų laiku rekomenduojame mūsų gaminius gabenti šaldytuve ar šaltkrepšyje, jei tortai pagaminti iš natūralios ar kokosų grietinėlės, kurios šilumoje greitai tirpsta, o nesant tokiai galimybei, įprastomis oro sąlygomis tortas išsilaikys nepakitęs 1-2 val, priklausomai nuo pasirinkto gaminio. Išsamesnės informacijos teiraukitės Smaližainėje, atsiimdami arba tel +370 640 77277.

Kontaktai

Holiganas, UAB
Įmonės kodas 304146863
PVM mokėtojo kodas LT100009826915
A/s Swedbank LT407300010145182437
Restoranas ir Smaližainė: Verkių g. 29, Ūkio kiemas 1, Ogmios miestas, Vilnius
+370 – 640 – 77277