Sveiki atvykę į Holigans Smaližainę!

Čia jus pasitikęs tikras tortas užburs skonio receptorius ir pradžiugins sielą! 

HOLIGANS skanumai – ypatingi savo kokybe, natūralumu, tikrumu, skoniu ir dvasia. Tik su eko ruduoju cukranendrių cukrumi ar eko agavos sirupu,  ką tik maltais lietuviškais spelta, eko begliuteniais avižiniais ar žaliųjų grikių miltais, eko riešutais, eko džiovintais vaisiais ir draugiška nuotaika. Čia rasite ir veganiškų, raw ar begliutenių ir becukrių pasirinkimų. Holigans Smaližainė prisitaiko prie išskirtinių poreikių – gaminame netoleruojantiems tam tikrų produktų ir alergiškiems žmonėms.

Visi Holigans tortai gaminami BE kiaušinių, baltojo cukraus, mielių, margarinų, hidrintų riebalų, konservantų, maistinės chemijos, skonio stipriklių ir kitų nevalgytinų dalykų. Visi saldumynai nuo pradžios iki galo gaminami atviroje konditerijoje, kurioje kepame biskvitus iš natūralių produktų, verdame namines uogienes, gaminame riešutų sviestą, naminę “nutelą”, plakame kremus iš natūralios ar augalinės grietinėlės.

• Užsakymus pačioms įvairiausioms progoms priimame ne vėliau kaip prieš 2-3 darbo dienas
• Minimalus tortų svoris – 1,5 kg
• Galima užsakyti ir nestandartinės formos ar dviaukščius tortus
• Norėsit vieną ar kitą ingredientą pakeist kitu, kažką išimt ar pridėt? Taip irgi galima! 

Jeigu svajojate apie tikrą tortą, jūs jau žinote, kad jis užburs ne tik skonio receptorius, bet ir pradžiugins sielą, išsklaidys minčių debesis ir jums būtinai norėsis iškrėsti gyvenime kažką labai gero, nes jausitės apdovanotas! Jums kaipmat taps aišku, kad maistas – tai meilė, veikianti iš vidaus, skaniai ir užtikrintai.

Keliaujame į Holigans tortų pasaką!