Sveiki atvykę į Holigans Smaližainę!

 

HOLIGANS geriausios sudėties desertai – ypatingi savo kokybe, tikrumu, skoniu ir dvasia. Net pats nuodėmingiausias Holigans Smaližainės tortas bus mažiau nuodėmingas, nes gaminamas kaip namie: biskvitus kepame iš ekologiškų įprastų ir begliutenių miltų, saldiname ekologišku cukranendrių cukrumi ar alternatyviais ekologiškais saldikliais bei ekologiškais džiovintais vaisiais, gaminame riešutų kremus, griliažą ir naminę “nutelą” iš ekologiškų riešutų, plakame kremą tortų pertepimams iš augalinės grietinėlės. Visi Holigans tortai savo sudėtyje neturi kiaušinių, baltojo cukraus, mielių, margarino, želatinos, hidrintų riebalų, konservantų.

Holigans Smaližainės stiprybė ir išskirtinumas yra tas, kad mes prisitaikome prie išskirtinių poreikių – gaminame netoleruojantiems tam tikrų produktų ir alergiškiems žmonėms. 

Jeigu svajojate apie tikrą tortą, Holigans Smaližainės tortai pradžiugins sielą, išsklaidys minčių debesis ir jums būtinai norėsis iškrėsti gyvenime kažką labai gero, nes jausitės apdovanotas! Jums kaipmat taps aišku, kad maistas – tai meilė, veikianti iš vidaus, skaniai ir užtikrintai.

• Užsakymus pačioms įvairiausioms progoms priimame ne vėliau kaip prieš 2-3 darbo dienas

• Minimalus tortų svoris – 1 kg, žmogui skaičiuojame apie 120-150 g, tad pagal tai galite pasiskaičiuoti, kokio svorio torto jums reiktų

• Galima užsakyti ir nestandartinės formos ar dviaukščius tortus

• Norėsit vieną ar kitą ingredientą pakeist kitu, kažką išimti ar pridėti? Taip irgi galima!

Keliaujame į Holigans saldumynų pasaką!