Sveiki atvykę į Holigans Smaližainę!

HOLIGANS desertai be nuodėmės – ypatingi savo kokybe, tikrumu, skoniu ir dvasia. Net pats nuodėmingiausias Holigans Smaližainės tortas bus mažiau nuodėmingas, nes gaminamas kaip namie: biskvitus kepame iš ekologiškų miltų, saldiname ekologiškais saldikliais bei ekologiškais džiovintais vaisiais, gaminame riešutų kremus, griliažą ir naminę “nutelą” iš ekologiškų riešutų, plakame kremą tortų pertepimams iš natūralios ar augalinės grietinėlės.

Holigans Smaližainės stiprybė ir išskirtinumas yra tas, kad mes prisitaikome prie išskirtinių poreikių – gaminame netoleruojantiems tam tikrų produktų ir alergiškiems žmonėms. 

Taip pat turime didelę įvairovę tortų: veganiškų, vegetariškų, žaliavalgiškų, keto, dietinių. Jie saldinami ekologiškais vaisiais ar uogomis, ekologišku agavų, klevų sirupais, kokosų cukrumi bei natūraliais gamtos saldikliais – eritritoliu ir stevija, biskvitus jiems kepame iš įvairių ekologiškų begliutenių miltų – avižų, neskrudintų grikių, kokosų, avinžirnių, migdolų, ryžių, o įprastiems tortams naudojame tik ekologiškus spelta miltus, vietoj įprastinių kvietinių. Visi Holigans tortai savo sudėtyje neturi kiaušinių, baltojo cukraus, mielių, margarino, želatinos, hidrintų riebalų, konservantų.

Jeigu svajojate apie tikrą tortą, Holigans Smaližainės tortai pradžiugins sielą, išsklaidys minčių debesis ir jums būtinai norėsis iškrėsti gyvenime kažką labai gero, nes jausitės apdovanotas! Jums kaipmat taps aišku, kad maistas – tai meilė, veikianti iš vidaus, skaniai ir užtikrintai.

• Užsakymus pačioms įvairiausioms progoms priimame ne vėliau kaip prieš 2-3 darbo dienas

• Minimalus tortų svoris – 1 kg

• Galima užsakyti ir nestandartinės formos ar dviaukščius tortus

• Norėsit vieną ar kitą ingredientą pakeist kitu, kažką išimt ar pridėt? Taip irgi galima!

Keliaujame į Holigans tortų pasaką!