Ar Pasaulis Šypsosi Kai Valgai Tu?

HOLIGANS – vertingo maisto restoranas.

Mes tuo tikime, mes taip valgome, mes taip gyvename!

Trumpai papasakosime apie mūsų maisto produktus, iš kur atkeliauja, kaip yra paruošiami iki patenka ant jūsų stalo.

Visos tradicinės daržovės: morkos, burokėliai, bulvės, kopūstai, salierų gumbai, žirniai moliūgai , cukinijos, obuoliai ir t.t  yra užauginti ir į Holigans restraną patenka iš atsakingų Lietuvos ūkių. Beveik visus išvardintus produktus mums tiekia ūkininkas J.Juodis. Kodėl būtent jis? Nes Juodis – tai „seno kirpimo“ ūkininkas, turintis stiprų švarios daržininkystės stuburą, jis kaip augino natūraliai, taip ir augina. Šio ūkininko vertybės išlieka nepaliestos masinių industrijų ir beprotiškų poreikių visuomenės… Ačiū jam!

Spelta, avižiniai bei ruginiai miltai pas mus atkeliauja iš Zelbukio ūkio.

Avinžirnius, bolivinę balandą,  riešutus ir begalę kitų produktų perkame iš sertifikuotų eko ūkių.

Tiekėjus renkamės ne tik pagal kokybę „ant popieriaus”. Ieškome tokių, kurie yra tikri, širdingi augintojai, savo srities profesionalai ir entuziastai.

Žinoma, pasitaiko ir taip, jog susiduriame su sunkumais ieškant  ekologiškų arba natūraliai augintų daržovių. Tuomet stengiamės atrinkti aukščiausios kokybės produkciją iš to, ką galime gauti geriausio.

Holigans ypatingą dėmesį skiria maisto švarai, jo laikymui bei pačiam gaminimo procesui. Mūsų virėjai patys gamina obuolių actą, majonezą, ir net ketčupą. Namines  bulvytes fri gaminame iš pačių atrinktų bulvių ir skrudiname  tik eko saulėgrąžų aliejuje.

Holigansai yra visų gyvų būtybių draugai, todėl mes atsisakome prievartos maiste, mintyse, gyvenime. O tada atsiranda daugiau vietos šviesos ir draugystės džiaugsmo šventei. O kokia gi švente be saldumynų?

Visi Holigans tortai gaminami nenaudojant kiaušinių, balto cukraus, mielių ir želatinos. Taip pat yra ypatingi savo tikrumu bei kokybe. Ir žinoma pas mus visada rasite veganiškų, raw ar begliutenių ir becukrių pasirinkimų.

HOLIGANS – atsakingas restoranas

 

Meilė gamtai, kaip ir meilė mamai, yra pats natūraliausias jausmas.

 Lyginame save šiandien su savim vakar, kasdien stengiamės darbuotis vis atsakingiau ☺️:

🧡 Renkamės eko popierines pakuotes,

🧡 renkamės stiklines pakuotes,

🧡renkamės eko popierinius šiaudelius,

🧡 virtuvėje naudojam eko popierines šluostes ir rankšluosčius

🧡 salėje naudojam eko popierines servetėles

🧡užsakinėjam sezoninius produktus pas ūkininkus,

🧡rūšiuojame atliekas,

🧡 patys vietoje valome ir apdorojame daržoves,

🧡 iš vietinio ūkininko eko miltų maišome tešlą, minkome, kepame duoną 🥖

🧡 atsinešusiems savo tarą taikome 10% 

nuolaidą.

 

 

 

 

 

HOLIGANS –  Nes Aš Esu Geras!

 

– Esu geras savo kūnui, nes čia valgau VERTINGĄ, sotų maistą, kuris visada šviežias ir pagamintas iš maksimaliai ekologiškai išaugintų produktų. Čia nėra stabilizatorių, intoksikantų, balto cukraus, hidrintų aliejų ir skonio stipriklių!

– Esu geras sau, nes ŠVARUS ir VERTINGAS maistas duoda galių svajones paversti realybe.

– Esu geras šalia esantiems, nes man gerai, kai visiems gerai. Myliu gyvūnus. Su jais draugauju. Valgau grūdus, ankštinius, pieno produktus, daržoves, riešutus, vaisius. Patiekalai subalansuoti vegetarams ir veganams, bet tinka VISIEMS!

– Esu geras aplinkai, nes vartoju atsakingai.