Svetainės turinys

Svetainės holigans.lt dizainas, funkcionalumas, prekės ženklas, prekės ir jų aprašymai yra UAB „Augana“ nuosavybė. Tačiau komentarai ir prekių reitingai yra suteikiami vartotojų ir holigans.lt už juos neatsako. Atskirais atvejais, jei svetainės administratorius nusprendžia, kad komentaras ar įvertinimas yra netinkamas, jie gali būti pašalinti be atskiro įspėjimo.

Prekės, kainos ir aprašymas

Holigans.lt stengiasi pateikti kaip galima tikslesnį prekės aprašymą bei susijusią informaciją. Tačiau kai kuriais atvejais pirkėjo įspūdžiai apie prekės savybes gali skirtis nuo pateikto aprašymo. Holigans.lt neprisiima atsakomybės dėl tokių neatitikimų.

Holigans.lt priimdama užsakymus individualiam gaminiui, įskaitant ir originalią puošybą, stengsis pagaminti maksimaliai artimą pateiktam užsakyme vaizdui ir/ar žodiniam apibūdinimui. Kadangi visi dekoravimo elementai gaminami rankomis, holigans.lt pasilieka teisę užtikrinti vizualinį atitikimą tiek, kiek tai įmanoma dekoruojant rankų darbo elementais, nepažeidžiant skonio ir technologinių reikalavimų.

Prekių ir paslaugų kainos yra pateikiamos duotajam momentui. holigans.lt pasilieka teisę keisti aprašymus bei kainas be atskiro įspėjimo.

Produkto aprašymas pateikiamas svetainėje. Su aprašymu klientas gali susipažinti ir priimti sprendimą dėl užsakymo pateikimo. Produkto sudėtis nurodyta prie produkto nuotraukos. Norint pasitikslinti prašome susisiekti tel. +370 – 640 – 77277.

Desertai stiklinėje ar kitoje grąžintinoje pakuotėje nurodomi su produkto kaina ir taros užstatu. Užstatas grąžinamas po to, kai grąžinama desertinė tara ir/ar kita puošybai skirta įranga.

Pirkimas ir apmokėjimas

Internetinėje parduotuvėje holigans.lt lankytojai gali išsirinkti prekes ir suformuoti užsakymą. Pirkėjai privalo užpildyti visą privalomą informaciją užsakymo puslapyje.

holigans.lt priima užsakymus:

Proginiams tortams – prieš 1 savaitę iki atsiėmimo/pristatymo datos

Firminiams tortams – prieš 2-3 darbo dienas iki atsiėmimo/pristatymo datos.

Apmokėti už iš holigans.lt perkamas prekes galima:
1. Elektronine bankininkyste per Paysera mokėjimų sistemą.
2. Atsiimant grynais ir kortele Holigans restorane adresu Verkių g. 29, Vilnius.

Duomenų ir atsiskaitymo saugumą garantuoja naudojamas SSL sertifikatas.

Atsiėmimo / Pristatymo sąlygos

Pristatymo kaina (su PVM):
Atsiėmimas holigans.lt restorane darbo valandomis – nemokamas. Užsakymų atsiėmimas vykdomas Ūkio kiemo 1, Verkių g. 27, Ogmios miestas, Vilnius, Lithuania.

Atsiimant bet kurioje holigans.lt Smaližainėje užsakymas atiduodamas bendra tvarka. Mokėjimas internetu nesuteikia pirmumo, jei Smaližainėje yra kitų klientų.

Pirkėjų pretenzijos dėl išvaizdos, svorio, kainos, kt, priimamos atsiimant gaminį. Vėliau pretenzijos dėl minėtų parametrų nebus priimamos.

Nesuderinus transporto paslaugos užsakymo iš anksto, holigans.lt negarantuoja, kad galės suteikti transportavimo paslaugą.

Pirkėjas įsipareigoja nurodyti teisingus pristatymo duomenis ir pasirūpinti, kad galėtų atsiimti prekes nurodytu adresu.

Pirkėjas įsipareigoja atlyginti holigans.lt žalą patirtą dėl neteisingai nurodytų duomenų, jei atvykęs kurjeris neranda gavėjo, jei pakeičiamas pristatymo adresas ar laikas ar dėl šių taisyklių kitų sąlygų netinkamo vykdymo.

Užsakymo atšaukimas

Atšaukus užsakytas prekes (tortus, desertus, virtuvės patiekalus) pinigai negrąžinami. Klientas gali savo užsakymą perkelti kitai datai tik įspėjęs ne mažiau kaip 48 valandas iki numatyto atsiėmimo (pristatymo) laiko.

Kokybės garantija

Holigans.lt garantuoja prekių kokybę. Jei prekė įsigijimo metu buvo nekokybiška ar sugedusi, holigans.lt įsipareigoja prekę pakeisti. holigans.lt neatsako už prekių sugadinimą dėl netinkamo jų transportavimo, laikymo ar naudojimo.

holigans.lt tortų užsakymus vykdo su teisės aktais leidžiama 150 g svorio paklaida. Paklaidą gali lemti puošybos ir kiti elementai. Torto galutinė kaina, jei yra svorio neatitikimas nuo užsakymo ir sumokėtos sumos e-parduotuvėje, yra koreguojamas atsiimant gaminį.

Rekomenduojame konditerijos produktus laikyti vėsioje vietoje ne aukštesnėje nei +6 C laipsnių temperatūroje. Už drėgnoje ir/ar šiltoje aplinkoje laikyto, gabento produkto neatitikimus užsakymui holigans.lt neatsako.

Naudojimosi taisyklių galiojimas

Šios naudojimosi taisyklės galioja visiems svetainės lankytojams apsilankymo momentu. holigans.lt pasilieka teisę keisti šias naudojimosi taisykles be atskiro išankstinio įspėjimo. Apie taisyklių pakeitimus holigans.lt informuos savo svetainėje, tačiau pirkėjai privalo pasitikrinti naudojimosi taisykles ir jų laikytis kiekvieną kartą darydami užsakymą.

Kontaktai

Bet kokiais, su Naudojimosi taisyklėmis susijusiais klausimais, prašome kreiptis:

+370 – 640 – 77277

Augana, UAB
Įmonės kodas 306502703
holigans.lt