Pradedamas įgyvendinti projektas „„UAB „Holiganas“ originalių produktų dizaino ir rinkodaros inovacijų sprendimų sukūrimas ir diegimas“

2021 m. gruodžio 23 d. LR ekonomikos ir inovacijų ministro įsakymu Nr. 4-1398 UAB „Holiganas“ projektui „UAB „Holiganas“ originalių produktų dizaino ir rinkodaros inovacijų sprendimų sukūrimas ir diegimas“ skirtas 39 945,00 Eur finansavimas pagal priemonę „Kūrybiniai čekiai COVID-19“.

Projekto tikslas – kūrybinių ir kultūrinių industrijų sektoriuje veikiančių subjektų teikiamų inovatyvių paslaugų naudojimas, kuriant bei diegiant dizaino ir rinkodaros inovacijas.

Projekto įgyvendinimo metu planuojama vykdyti 6 dizaino sprendinių sukūrimo ir diegimo veiklas ir 1 rinkodaros kampaniją. 

UAB „Holiganas“ – tai vertingo maisto restoranas, Smaližainė ir konditerija viename. Įmonė visų pirma orientuojasi į sveiko pasirinkimo ieškančius žmones ir siūlo jiems platų veganiškų ir vegetariškų patiekalų, tortų ir desertų be pridėtinio cukraus, be gliuteno, pasirinkimą.

Projektas Nr. 13.1.1-LVPA-K-861-01-0411 „UAB „Holiganas“ originalių produktų dizaino ir rinkodaros inovacijų sprendimų sukūrimas ir diegimas“ finansuojamas iš Europos regioninės plėtros fondo, kaip Europos Sąjungos atsako į COVID-19 pandemiją priemonė.

Projekto įgyvendinimo trukmė – iki 2023 m. sausio 31 d.