s

FUSION KITCHEN

EXPLORE DREAM.  TASTE.
FOLLOW US
morsel@yourdomain.com
+88(0)101 0000 000
c
Image Alt

APIE MUS

Esame vietinio, tikro / ekologiško, vegetarinio maisto bistro „Holigans“, kurio tikslas – būti pirmu ir geriausiu tavo pasirinkimu, kai pagalvoji apie maistą ir džiugų laiką kartu. Bistro sukurtas taip, kad atėjus pavalgyti netektų švaistyti laiko laukimui. Maistas neturi būti „greitas“, bet gauti jį patogiausia iškart. Žmonės nori daugiau spalvų, gerų minčių ir naujų pozityvių pojūčių. O tai jau užduotis. Užduotis kiekvienam, turinčiam didelį tikslą. Mes turim tokį! Didelį ir spalvotą. Tokį, koks yra pasaulyje garsus šviesos ir spalvų festivalis „Holi“. Džiaugsmas, patirtas jame, mus ir inspiravo dalintis tuo, ko mes visi labiausiai ieškome – šiltų, skanių ir draugiškų emocijų.

Holigans neša šviesą pasauliui – jie netemdo jūsų pasitenkimo maistu ir gyvenimu sveikatą darkančiais priedais, stabilizatoriais, nesveikais miltais ir baltu cukrumi, beverčiais aliejais ir skonio stiprikiais, smurtiniais produktais (mėsa, žuvis, kiaušiniai), įvairiausiais intoksikantais (alkoholis, juoda, žalia arbata, kava…). Holigans ypatingą dėmesį skiria maisto švarai ir pačiam maisto gaminimo procesui. Holigans restoranuose dirbančių žmonių šypsenos – nenupirktos, jie  laimingi galėdami jums pasitarnauti. Todėl kasdien būk ne tik sotus, bet ir įkvėptas! Mūsų laimė – prisidėti prie jūsiškės.

Holigans‘ai tiki, kad meilė gyvena maiste. Todėl mes siūlome dar vieną – septintą, magišką, skonį – meilę. Be šio skonio maistas nemaitina, o gyvenime trūksta spalvų. Todėl Holigans‘ai siūlo paprasčiausią receptą kaip tapti laimingu – tereikia valgyti su meile paruoštą maistą. Holigans‘ai propaguoja sveiką gyvenseną, jauseną ir mąstyseną. Diena nueina perniek, jei per ją nespėjai kam nors padaryti ko nors gero. Ką gero šiandien jau spėjai iškrėsti tu?

Holigans laimingo maisto koncepcija atitinka šių dienų ieškančių ir mąstančių žmonių troškimą. Troškimą realaus gyvenimo: gyvo, spalvoto, džiugaus, kupino bendravimo, atradimų, skonio ir meilės.

Leiskite sau jausti laimę kiekviename gyvenimo kąsnyje – ar pastebėjote, kad kiekvienas jis kitoks, nors ir ragaujamas iš tos pačios lėkštės?

Holigans‘ai myli vaikus, nes kiekvienas vaikas yra mažas suaugęs žmogus. Todėl nuo pat pradžių jis vertas geriausio: maisto, aplinkos, kultūros, bendravimo, idėjų… ir meilės. Kiekvienas vaikas turi užaugti laimingu žmogumi. Todėl Holigans restoranai puoselėja draugišką vaikams nuotaiką. Vaikai čia skatinami išsiugdyti sąmoningo valgymo įpročius, pajusti natūralaus, rūpestingai ruošiamo maisto pranašumą, laiko leidimo su šeima privilegiją. Vaikai turi teisę augti matydami sveiko ir pilnavertiško bendravimo pavyzdį – be alkoholio ar tabako kompanijos, be būtinybės tapti vartotojais.