s

FUSION KITCHEN

EXPLORE DREAM.  TASTE.
FOLLOW US
morsel@yourdomain.com
+88(0)101 0000 000
c
Image Alt

TORTŲ UŽSAKYMAI

ŠVENTINIAMS TORTAMS

PRIIMAME UŽSAKYMUS

Juos gaminame nenaudojant kiaušinių, balto cukraus, mielių, margarinų, hidrintų riebalų, konservantų ar skonio stipriklių ir kitų nevalgytinų dalykų.

 

Užsakymų informacija: Užsakymai priimami ne vėliu kaip prieš 3dienas. Minimalus tortų svoris – 1,5kg. Išskirtinio dydžio ir papuošimo kaina derinama. Skambinkite telefonu (8-640) 77277 arba pildykite užsakymo formą.

 

Tortą išsirinkti galite vartydami šią Tortų knygą. Gaminiai yra ypatingi savo kokybe, natūralumu, tikrumu, skoniu ir dvasia. Tik su eko ruduoju cukrumi, eko ką tik maltais lietuviškais miltais, eko riešutais, džiovintais vaisiais ir draugiška nuotaika. Žinoma, čia rasite ir veganiškų, raw ar begliutenių pasirinkimų. O jei norėsite vieną ar kitą ingredientą pakeisti kitu – irgi puiku! Jeigu svajojate apie tikrą tortą, Jūs jau žinote, kad jis užburs ne tik skonio receptorius, bet ir pradžiugins sielą, išsklaidys minčių debesis ir jums būtinai norėsis iškrėsti gyvenime kažką labai gero, nes jausitės apdovanotas! Mes tikime, kad maistas – tai meilė, veikianti iš vidaus, skaniai ir užtikrintai.

IŠSIRINKTI SKANIAUSIĄ GALITE VARTYDAMI

TORTŲ KNYGĄ

Ar reikalinga sąskaita faktūra?
TaipNe